Kék Vödör 3000
2018 11.20

Kék Vödör 3000

Szerencsések vagyunk, hogy idén is részt vehetünk a Dorkász Szolgálat Kék Vödör tartós élelmiszer gyűjtésében. A kampányindító rendezvénnyel kezdetét vette az idei gyűjtés a rászorulók számára. A céljuk 10000 rászoruló részére megtölteni 3000 darab kék vödröt.

Hamarosan jelentkezünk a településünkön zajló gyűjtés részleteivel.

Rákóczi-emlékfák településeinek V. országos találkozója Balatonakarattyán
2018 11.20

Rákóczi-emlékfák településeinek V. országos találkozója Balatonakarattyán

Balatonakarattyán, november 10-én újabb Rákóczi emlékfát ültetett a településünk delegációja.
Köszönjük a meghívást Matolcsy Gyöngyi polgármester asszonynak.

Közösen egy nemes célért
2018 11.19

Közösen egy nemes célért

Hálásan köszönjük, hogy együtt vehettünk részt a mikepércsi Fekete családdal (Fekete Major Kft.) a Magyarok Kenyere Program idei megmozdulásában.
Az önkormányzatunk részére felajánlott búzával csatlakoztunk a programhoz, amely során a magyar gyermekeket segítő szervezeteket támogatnak hazánkban és a határainkon túl is. A búza egy részét liszt, a másik részét kenyér formájában juttatják el számukra.

Tájékoztatás a Derecskei Járási Hivatal ügyfélfogadási idejének változásáról- November 19.
2018 11.17

A Derecskei Járási Hivatal Kormányablak ügyfélfogadása 2018. november 19-én Mikepércs községben szünetel.

„Nyilas Misi Tehetséggondozó Program”- tanulmányi támogatás
2018 09.27

„Nyilas Misi Tehetséggondozó Program”- tanulmányi támogatás

Kedves Mikepércsi Iskolások!

Mikepércs Község Önkormányzata fontos feladatának tartja a tanulás segítését, a szülők iskoláztatással kapcsolatos terheinek enyhítését. Ennek érdekében 2016. év őszétől elindította Önkormányzatunk a „Nyilas Misi Tehetséggondozó Programot”, amelynek keretében ismét lehet igényelni a képviselő-testület által 2014-ben bevezetett tanulmányi támogatást.

Tájékoztatom a szülőket és az érintett diákokat, hogy 2018. évben a tanulmányi támogatás megilleti az általános iskolában, a középiskolában és a felsőfokú oktatási intézményekben tanulókat az alábbi feltét

Tájékoztató a Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadásáról
2018 09.27

Tájékoztató a Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadásáról

Kedves Mikepércsi Polgárok!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Polgármesteri Hivatal 2018. november 10-én (szombaton) zárva tart.

Megértésüket köszönjük!

dr. Vántus Tamás