Tájékoztatás a Derecskei Járási Hivatal ügyfélfogadási idejének változásáról - Augusztus 5.
2019 07.26

A Derecskei Járási Hivatal Kormányablak ügyfélfogadása 2019. augusztus 5-én Mikepércs Községben szünetel.

Elindult az Önkormányzati nyári tábor
2019 07.15

Elindult az Önkormányzati nyári tábor

Kinti és benti programokkal egyaránt készültünk, kézműves foglalkozásokon és vetélkedőkön át, udvari játékokkal tölthették el az időt, de koncerttel is szórakozhattak az első két napon a gyermekek.

Épül Mikepércs kemencéje
2019 07.15

Épül Mikepércs kemencéje

Új közösségi terünk színfoltjának kialakítása kezdődött el a napokban. A település központjában lévő "kemencés pajtában" kezdetét vette a kemence építése. A tér otthonosabbá válása elindult, ami rendezvényeink szerves részévé is válik majd.

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!