Kezdőlap >> Önkormányzat >> Fejlesztéseink 2014-2020 >>  Mikepércs Község önkormányzati épületek energetikai fejlesztése megújuló energiafelhasználás kialakításával (TOP-3.2.1-15-HB1-2016-00054)

- A kedvezményezett neve: Mikepércs Községi Önkormányzat

- A projekt tartalmának rövid bemutatása: Mikepércs Községi Önkormányzat önkormányzati tulajdonú épületeinek felújítása a TOP-3.2.1-15 pályázati konstrukció keretében.

- A projekt címe: Mikepércs Község önkormányzati épületek energetikai fejlesztése megújuló energiafelhasználás kialakításával

- A szerződött támogatás összege: 195 590 000 Ft

- A támogatás mértéke (%-ban): 100%

- A projekt tartalmának bemutatása. A projekt keretében önkormányzati tulajdonú ingatlanokon az alábbi energetikai fejlesztések valósulnak meg:

•    A Szabadság tér 4. szám alatti, 209 négyzetméteres ”KATÓ” Irodaépület és Rendezvényterem hőszigetelése, napelemes rendszer telepítése, részleges akadálymentesítése, vakolat cseréje és nyílászárók cseréje történik meg.

•    Az Óvoda utca 4. szám alatti, 440 négyzetméteres főzőkonyha homlokzati hőszigetelése, nyílászárók cseréje, akadálymentesítés, belső gépészeti felújítások, napelemes rendszer telepítése valósul meg.

•    A Kossuth utca 1. szám alatti, 291 négyzetméteres hivatalépületet hőszigetelése, nyílászáróinak cseréje, részleges akadálymentesítés, napelemes rendszer telepítése valósul meg.

- A projekt tervezett befejezési dátuma (ha megvalósult, akkor a tényleges befejezés): 2021.03.31.

- A projekt azonosító száma: TOP-3.2.1-15-HB1-2016-00054