Kezdőlap >> Polgármesteri hivatal >> Hirdetmények >>  SAJTÓKÖZLEMÉNY - MIKEPÉRCS KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATI ÉPÜLETEK ENERGETIKAI FEJLESZTÉSE MEGÚJULÓ ENERGIAFELHASZNÁLÁS KIALAKÍTÁSÁVAL

2021.03.31.
SAJTÓKÖZLEMÉNY

A projekt kiemelt célja volt 3 db önkormányzati tulajdonban lévő épület energetikai korszerűsítése, ezáltal a hatékonyabb energiafelhasználás, racionális energiagazdálkodás elősegítése, a működési költségek csökkentése érdekében.

A támogatás összege 195,59 millió Ft.

A projekt keretében önkormányzati tulajdonú ingatlanokon az alábbi energetikai fejlesztések valósultak meg:

•    A Szabadság tér 4. szám alatti, 209 négyzetméteres ”KATÓ” Irodaépület és Rendezvényterem hőszigetelése, napelemes rendszer telepítése, részleges akadálymentesítése, vakolat cseréje és nyílászárók cseréje történt meg.

•    Az Óvoda utca 4. szám alatti, 440 négyzetméteres főzőkonyha homlokzati hőszigetelése, nyílászárók cseréje, akadálymentesítés, belső gépészeti felújítások, napelemes rendszer telepítése valósult meg.

•    A Kossuth utca 1. szám alatti, 291 négyzetméteres hivatalépületet hőszigetelése, nyílászáróinak cseréje, részleges akadálymentesítés, napelemes rendszer telepítése valósult meg.

Projektünk a fejlesztés által hozzájárul a színvonalas szolgáltatások biztosításához, ezáltal a településen élők komfortérzetének javításához.

Mikepércs Községi Önkormányzat
Cím: 4271 Mikepércs, Kossuth utca 1.
E-mail: onkormanyzat@mikepercs.hu
Honlap: http://www.mikepercs.hu/