Köszöntjük intézményeink legkisebb lakóit :)
2023 09.04

Köszöntjük intézményeink legkisebb lakóit :)

Pénteken becsengettek az iskolákban, új nevelési évek kezdődtek el az óvodákban és a bölcsődékben. Ebből az alkalomból ajándékoztuk meg a mikepércsi bölcsiseket, a legkisebb ovisokat és az első osztályos gyermekeinket településünkön.
Kívánunk boldog és sikerekben gazdag tanévet mindenkinek!

POLGÁRMESTERI KÖZLEMÉNY- Találkozó
2023 08.19

POLGÁRMESTERI KÖZLEMÉNY- Találkozó

Polgármesteri Közlemény
Tisztelt Mikepércsi Polgárok! Kérésemre 2023. július 25-én a jegyző hatáskörébe tartozó hatósági eljárás indult az Irinyi
utcán található egyik ingatlannal kapcsolatban, amely - más hatóságok bevonása mellett -
jelenleg is tart. Az ingatlan tulajdonosa egy kínai cég, a budapesti székhelyű Hungary HUAKE
ENG Kft., amely – nyilatkozata

Készülnek a falunapi töltött káposzták
2023 08.10

Készülnek a falunapi töltött káposzták

Hagyományainkhoz hűen készülnek a finom töltött káposzták a szombati rendezvényünkre. Köszönjük a Mikepércsi Őszidő Egyesület tagjainak és Konyha dolgozóinak a segítséget!

Álláshirdetés-titkárságvezető
2023 08.08

Álláshirdetés-titkárságvezető

ÁLLÁSPÁLYÁZAT MIKEPÉRCSI POLGÁRMESTERI HIVATAL
pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében Titkárságvezető Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): -képviselő-testületi, bizottsági ülések előkészítése, jegyzőkönyveztetés az üléseken illetve a jegyzőkönyvek elkészít&ea