Elkészült az Önkormányzat karácsonyi ajándéka
2019 12.12

Elkészült az Önkormányzat karácsonyi ajándéka

1600 csomag várja a hétvégét, hogy még karácsony előtt megkaphassák a Mikepércsi Polgárok az Önkormányzat ajándékát, amelyet Kiss Sándorné alpolgármester asszony vezetésével, az Önkormányzat dolgozói és a nyugdíjas klub hathatós segítségével állítottak össze. A Mikepércsi Tükör decemberi lapszámát is a csomaggal együtt juttatjuk el az Olvasóink

Csokoládét gyűjtöttünk a beteg gyermekek számára
2019 12.12

Csokoládét gyűjtöttünk a beteg gyermekek számára

Idén is részt vettünk a Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány jótékonysági csokoládé gyűjtésében. Örömmel adtuk át a sok édességet, amit a helyi bölcsődében, az óvodában és az iskolában gyűjtöttek össze a gyermekek, valamit a polgármesteri hivatalban is részt vettünk ebben a nemes megmozdulásban.
Szeretnénk az ajándékainkkal, jókív&aa

Több, mint 150 fő számára érkezett adomány
2019 12.10

Több, mint 150 fő számára érkezett adomány

Karácsony közeledtével ismét gondolt településünkre az Ételt az Életért Alapítvány. Önkénteseik 53 csomagot osztottak ki, amivel 154 fő jutott tartós élelmiszerekhez, gyümölcsökhöz, szaloncukorhoz. A gyermekes családok számára édességgel, gabonapehellyel is készültek.
Az idei évben több alkalommal is részesült településünk az egyesült adományaiból. K&oum

Megérkezett Mikepércs karácsonyfája a Főtérre
2019 12.04

Megérkezett Mikepércs karácsonyfája a Főtérre

Megérkezett Mikepércs karácsonyfája a Főtérre. Köszönjük a felajánlást Fiàk Józsefnènek.
Hamarosan ünnepi díszbe öltöztetjük.

Ünnepi készülődés a Kenézy Kórházban
2019 12.02

Ünnepi készülődés a Kenézy Kórházban

Önkormányzatunk részéről szaloncukorral, kosárkákkal és egy adventi koszorúval járultunk hozzá a Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórház betegei számára az ünnepek szebbé tételéhez. Irinyi Beáta, a szociális csoport vezetője örömmel fogadta idén is a felajánlásunkat és boldogan mesélt arról, hogy mennyire örülnek a betegek a szaloncukornak Mikulás napján.

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!