Egyenlő Bánásmód Hatóság -  2020 októberi ügyfélfogadása
2020 10.02

Egyenlő Bánásmód Hatóság - 2020 októberi ügyfélfogadása

Forduljon az Egyenlő Bánásmód Hatóság Hajdú-Bihar megyei ügyfélszolgálatához, ha neme, életkora, bőrszíne vagy nemzetisége, vagyoni helyzete, egészségi állapota, szexuális irányultsága, nemi identitása, faji hovatartozása vallási, vagy világnézeti meggyőződése, politikai vagy más véleménye, anyanyelve, fogyatékossága, családi állapota, anyasága vagy apas&aacu

Közel 30 millió forintot nyert az Önkormányzat a Belügyminisztérium pályázatán

Közel 30 millió forintot nyert az Önkormányzat a Belügyminisztérium pályázatán

A Csodavár óvoda régi épületének (Petőfi utca) felújítására nyert vissza nem térítendő támogatást az Önkormányzat. A 30 millió forintos pályázati forrásból kerül sor a homlokzat hőszigetelésére, a vizesblokk felújítására, festésre, valamint a tetőhéjazat cseréjére. Részleteket a Mikepércsi Tükör következő számában olvashatnak.

Magyar Népmese Napja

Magyar Népmese Napja

Benedek Elek születésnapja egyben a Magyar Népmese Napja is. Ehhez kapcsolódva nézzétek szombaton 16 órától facebook oldalunkat.
Mese, Mese, Muzsika!
Tartsatok velünk!

Online zenés mesedélután

Online zenés mesedélután

Kedves Gyerekek és Szülők!
Idén rendhagyó módon, online szeretnénk egy őszi gyerekprogrammal kedveskedni nektek.
Zenés mesedélutánra hívunk titeket a virtuális térben, október 3-án, 16 órától.
Tartsatok velünk!

Álláshirdetésünk -  Csodavár Óvoda, óvodapedagógus
2020 09.22

Álláshirdetésünk - Csodavár Óvoda, óvodapedagógus