Polgármesteri értekezlet a képviselő-testület tagjaival
2021 02.19

Polgármesteri értekezlet a képviselő-testület tagjaival

Polgármesteri értekezletet tartottunk képviselőtársaimmal, akikkel egyeztettem az előttünk álló időszakra vonatkozó, településünket érintő legfontosabb döntésekről. Kiemelten fontos, hogy a belvíztől megvédjük a családokat, ezért a belvízelvezetés ügyére nagy hangsúlyt fektettünk. A beszámoló további témái:
- a bölcsőde és óvoda fejlesztési terve

Kelengyecsomagok átadása
2021 02.09

Kelengyecsomagok átadása

Huszonkilenc családot látogattunk meg alpolgármester asszonnyal és osztottuk ki a Babakelengyét, a tavalyi év első felében született gyerekeknek.
Nagyon jó volt látni a településünk legifjabbjait és találkozni a családokkal. Egyik legkedvesebb és leghálásabb kezdeményezésünk a Kelengye Program. Isten hozott Benneteket Mikepércsen! Tímár Zoltán
polgármester

Katonai toborzó
2021 02.08

Katonai toborzó

Szelektív hulladék elszállításának dátumai 2021-ben
2021 01.24

Szelektív hulladék elszállításának dátumai 2021-ben

Idén is változatlanul a hónap utolsó egymást követő hétfői és keddi napján szállítják el a szelektív hulladékot a háztartásoktól településünkön.

Magyar Kultúra Napja Mikepércs - A mikepércsi általános isk
2021 01.22

Magyar Kultúra Napja Mikepércs - A mikepércsi általános iskola tanulóinak gondolatai a Kultúra Napján

Isten áldd meg a magyart!
A Magyar Kultúra Napján a közös kincseinkről emlékezünk, amelyek megkülönböztetnek minket más népektől. Ha a magyar kultúráról beszélünk, akkor az alapokról is beszélünk, amelyet 1823-ban Kölcsey Ferenc fektettett le. Ez az az alap, amelyhez mindig visszatérhetünk, kiindulási pont számunkra.
Kívánom, hogy tudjunk az ünnep alkalmából visszatérni alapjainkh

MAGYAR FALU PROGRAM

Babakötvény