Képzőművészeti Alkotókör júliusi foglalkozása

Képzőművészeti Alkotókör júliusi foglalkozása

Időpont: július 7. szombat 10.00 - 12.00 óra közöttHelyszín: Wass Albert Közösségi Ház (Petőfi u. 67.) Témája: relaxációs rajz és selyem mandala festés A foglalkozásokat Nagy Ildikó Gabriella képzőművész tartja. Az ingyenes foglalkozásokon igény szerint lehetőség lesz egyéb technikák elsajátítására is: olaj, akril, pasztell, aquarell, grafika...

Bababörze - Július hónapban

Bababörze - Július hónapban

Bababörze

Kedves Mikepércsi Szülők!
Örömünkre szolgál, hogy a nagy sikernek köszönhetően idén is havi rendszerességgel megrendezzük a Mikepércsi Bababörzét.

A következő alkalom Július 14-én 9:00 - 12:00 óráig lesz a Wass Albert Kultúrházban (Kossuth u. 1.) az Önkormányzat és a Mikepércsi Anyukák szervezésben.

Lehetőség lesz a babaholmik egymás közötti cseréjére és eladására.
Az eseményre a jelentkezés aznap a helyszínen történik.

Zenebölcsi: júliúsi foglalkozás

Zenebölcsi: júliúsi foglalkozás

Kedves Anyukák! Kedves Apukák!Július 10-én 17.00-kor zenés foglalkozásra hív és vár minden 0-3 éves korú babát szüleikkel együtt Dudás Gyöngyike, a mikepércsi Napsugár Bölcsőde vezetője, valamint az intézmény dolgozói.Helyszín: Napsugár Bölcsőde (4271 Mikepércs, Tisza I. 12.)Sok szeretettel várunk mindenkit! A részvétel ingyenes!

Újra Nosztalgia Véradás Mikepércsen!
2017 01.01

Újra Nosztalgia Véradás Mikepércsen!

Ajándékozzon vért július 20-án a Wass Albert Kultúrházban (Kossuth u. 1.) 10.00-12.00 között retró hangulatban, hogy legyen egy élménye a régi, közösségi véradásokról!
Járuljon hozzá ön is a nyári vérkészlet gyarapításához!
Sör és virsli menüvel várjuk a véradókat!

Júliusi kézműves foglalkozás

Júliusi kézműves foglalkozás

Nyári kézműves foglalkozás a Wass Albert Közösségi Házban 2018. július 21. (szombat) 10.00-12.00 A foglalkozást vezeti: Hutkai Gréta népi játszóház-vezető. A foglalkozás témája: Fonalkarkötő

Képzőművészeti Alkotókör augusztusi foglalkozása

Képzőművészeti Alkotókör augusztusi foglalkozása

Időpont: augusztus 4. szombat 10.00 - 12.00 óra között Helyszín: Wass Albert Közösségi Ház (Petőfi u. 67.) Témája: relaxációs rajz és selyem mandala festés. A foglalkozásokat Nagy Ildikó Gabriella képzőművész tartja. Az ingyenes foglalkozásokon igény szerint lehetőség lesz egyéb technikák elsajátítására is: olaj, akril, pasztell, aquarell, grafika.