Kezdőlap >> Hírek >> Véget ért az önkormányzati nyári tábor.

Véget ért az önkormányzati nyári tábor.

2021-08-17 20:41:33

Véget ért az önkormányzati nyári tábor.

A gyermekeket számos programlehetőség várta a tábor ideje alatt: Kipróbálhatták a lovaglást, csónakázást, részt vehettek rendészeti és kutyaterápiás bemutatón. A kézműves foglalkozásokon többek között a gyertyamártás, üvegfestés, szappan készítés és dekupázs technikával ismerkedhettek meg a résztvevők. Nem maradt el a jókedv sem, hiszen a táncházban együtt mozoghattak, az ugrálóvárban tombolhattak, mi több jóga és bowling alkalom is várt rájuk. Mindeközben arcfestést és csillámtetoválást is kérhettek a bátrabbak. A tábor két turnusban egy-egy hétig tartott átlagosan 25 gyermek vett részt benne naponta, ezzel is segítséget nyújtva a szülőknek, hogy gyermekeik a nyári szünet ideje alatt is hasznosan és biztonságban töltsék el idejüket.

A változatos programok és a napi háromszori étkezést is magába foglaló tábor 11.000 forintba került a szülők számára.