Kezdőlap >> Hírek >> Nyári étkeztetési programunk

Nyári étkeztetési programunk

2022-07-15 08:01:46

Nyári étkeztetési programunk

(gyermekek és fiatal felnőttek részére 5 hónapos kortól - 25 éves korig)

Az önkormányzat a nyári étkeztetési programjával a gyermekes családok megsegítése érdekében az idei évben is fontosnak tartja Mikepércs településen lakóhellyel vagy tar-tózkodási hellyel rendelkező valamennyi gyermek és fiatal felnőtt nyári étkeztetésének biztosítását.

Az állami támogatásból kimaradók részére lehetőséget nyújt munkanapokon, a napi egyszeri meleg főétkezés igénybevételére 6 héten át (teljes hetekre), azaz

2022. július 18. - augusztus 26. között.

A díjszámítás a vendégétkezés teljes étkezési díjának 50%-a, mivel gyermekadagok ke-rülnek kiadásra. Az étkezésért fizetendő díjak összege 2022. augusztus 01-től emelkedik.
Így a fizetendő adagonkénti ár 2022. július 31. napjáig 853-Ft teljes ár helyett 427-Ft, 2022. augusztus 01. napjától 1.156-Ft teljes ár helyett 578-Ft.

A rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülők további 50%-os engedményt kapnak a már csökkentett árból.

A nyári étkeztetéssel kapcsolatban részletes tájékoztatás személyesen a Polgármesteri Hivatal Ügyfélszolgálatán (Mikepércs, Óvoda u. 4. szám) vagy a 30/726-1801-es telefonszámon kérhető.