Kezdőlap >> Hírek >> Megtartotta a Képviselő-testület a soron következő ülését

Megtartotta a Képviselő-testület a soron következő ülését

2020-03-13 20:17:45

Megtartotta a Képviselő-testület a soron következő ülését

A Képviselő-testület 2020. március 13-án megtartott ülése az 1848-49-es forradalomra és szabadságharcra történő egyperces néma megemlékezéssel kezdődött, majd a képviselők és az ülésen jelenlévők közösen elénekelték a Himnuszt.

A legfontosabb döntésként elfogadták az Önkormányzat 2020. évi költségvetését 1.726.060 ezer Ft bevétellel tervezve.

Majd sor került az étkezési, gondozási és segítségnyújtási térítési díjak felülvizsgálatára.

A Képviselő-testület kifejezte a Debreceni Régió Együttműködési Tanács létrehozására irányuló szándékát, jóváhagyta a Tanács ügyrendjét és felkérte a Polgármestert, hogy képviselje a települést a Tanácsban.

Utolsó napirendi pontként elfogadták a  „Szennyvízcsatorna-hálózat bővítése Mikepércsen” című projekt konzorciumi megállapodásának módosítását.

A testületi döntések részleteiről a Mikepércsi Tükör következő számából tájékozódhatnak.