<< Vissza a hírekhez


Kezdőlap >> Hírek >> Márciusban ér véget az Ovisuli Mikepércsen

Márciusban ér véget az Ovisuli Mikepércsen

2019-03-01 09:57:49

Márciusban ér véget az Ovisuli Mikepércsen

 

A decemberi Ovisuli az ünnepvárás hangulatában telt. A foglalkozás legfőbb célja a finommotorika fejlesztése volt, karácsonyi képeslapot készítettünk a gyerekekkel, majd apró ajándékkal leptük meg óvodásainkat. A szülők, ez idő alatt, a leendő első osztályos tanító nénikkel, és az iskolai szokásokkal ismerkedtek. A két bemutatott pedagógus, Almásiné Szentjóbi Ildikó, és Benéné Kiss Andrea voltak, ők lesznek az első évfolyam osztályfőnökei, a következő tanévben.

Januári Ovisulink is a vidámság, a felhőtlen, játékos tanulás jegyében zajlott a foglalkozásokon. Művészeti iskolánk bemutatásaként egy vidám hangulatú néptánc- népi játékok foglalkozáson vettek részt ovisaink, és szüleik, melyet Török Gergely, művészeti iskolánk pedagógusa tartott. A foglalkozás második felében Kovács Judit, angol szakos pedagógusunk vezetésével ismerkedtek a gyerekek az angol nyelvvel. A szülők, mindeközben az alapfokú művészeti iskolánkról tudhattak meg minden lényeges információt, kiegészülve Kovács Szilvia grafika tanszakvezetőnk tájékoztatójával, igényes prezentációjával. Az idő olyan hamar elrepült, hogy a gyerekek észre sem vették, hogy több mint egy órát töltöttek el pedagógusainkkal, leendő tanító nénijükkel.

Még egy foglalkozás vár a gyerekekre március 05-én. Várunk szeretettel minden érdeklődőt!

 

Feketéné Györfi Erika

intézményvezető-helyettes
Megosztás közösségi oldalakon

Pályázatok


pafi.hu - PÁLYÁZATFIGYELŐ

A pályázat elkészítésében segítséget kérhet az MTT Kft-től: 20/9919391

Belépés/Regisztráció Belépés/Regisztráció
Kiadványaink Kiadványaink
Időjárás Időjárás
Online Pércsi TV Online Pércsi TV
Virtuális séta Virtuális séta
Virtuális séta