Kezdőlap >> Hírek >> MAGYAROK KENYERE PROGRAM - Böjte Csaba üzenete

MAGYAROK KENYERE PROGRAM - Böjte Csaba üzenete

MAGYAROK KENYERE PROGRAM
Böjte Csaba üzenete
Mikepércs Önkormányzata is csatlakozott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara programjához, így lehetőségünk nyílt támogatni a határon innen és a határon túl élő, rászoruló magyar gyermekeket segítő szervezeteket. A program során a Kárpát-medence magyar lakta területein élők nemzeti összefogással gyűjtenek búzát. Aminek egy részéből liszt, a másik részéből pedig kenyér készül.
Örömmel csatlakoztunk a kezdeményezéshez!

Köszönetet mondunk a mikepércsi Fekete családnak (Fekete Major Kft.) a felajánlott búzáért!

Böjte Csaba üzenete
“A Magyarok Kenyere nevű összefogás jóvoltából, az elmúlt tanévben is több tonna kenyér jutott a Szent Ferenc Alapítvány által felkarolt gyermekek asztalára! A csatolt kis filmmel szeretnék hálát adni Korinek professzor úrnak és csapatának, hogy évről évre oly sok gazdát megszólítanak sikeresen a nevünkben, ugyanakkor hálás köszönettel most az aratás megkezdésekor imádkoztunk gyermekeinkkel a gazdákért is, kik nagylelkűen a drága szülőföldünk termését megosztották a legkisebbekkel!
Adja az jó Isten, hogy áldás legyen a szántóvető ember munkáján, hogy e gyönyörű Kárpátmedence minden asztalára jusson bőséges tápláló kenyér! Imádságos szeretettel:
Csaba t. és 2134 bajban lévő gyermek”