Kezdőlap >> Hírek >> Álláshirdetés- Mikepércs Önkormányzat Étkező-konyha- Intézményvezető

Álláshirdetés- Mikepércs Önkormányzat Étkező-konyha- Intézményvezető

2022-02-21 08:33:53

Álláshirdetés- Mikepércs Önkormányzat Étkező-konyha- Intézményvezető

Mikepércs Községi Önkormányzat Képvielő-testülete

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Mikepércs Önkormányzat Étkező-Konyha

Intézményvezető (magasabb vezető)

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye, 4271 Mikepércs, Óvoda utca 3.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

− a közétkeztetést (gyermek- és szociális étkeztetés, kb. 250 adag/nap) ellátó főzőkonyha, a jogszabályokban meghatározottak szerinti szakszerű működés, magas színvonalú szakmai munka biztosítása, szervezése, ellenőrzése, − élelmezésvezetői feladatok ellátása, étlaptervezés, szállítókkal való kapcsolattartás, árubeszerzés, anyaggazdálkodás, − a költségvetési szervek vezetői számára jogszabályban előírt pénzügyi gazdasági feladatok és jogkörök felelősségteljes ellátása, munkáltatói jogok gyakorlása, -a jogszabályokban és a fenntartó által előírt szabályzatok, tervek, szakmai programok kidolgozása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

•         Felsőfokú képesítés, Élelmezésvezető,

•         Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (szövegszerkesztés, internet),,

•         egészségügyi alkalmasság

•         magyar állampolgárság

•         cselekvőképesség, büntetlen előélet

•         kinevezés estén vagyonnyilatkozat-tétel vállalása

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•         Fényképes szakmai önéletrajz

•         az intézmény vezetésre vonatkozó program a szakmai helyzetelemzésre épülő fejlesztési elképeléssel (vezetői program)

•         végzettséget, képesítést tanúsító okiratok másolata,

•         nyilatkozat büntetlen előéletről (kinevezés esetén 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal kell igazolni),

•         nyilatkozat a vagyonnyilatkozat-tétel vállalásáról,

•         nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatok a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul, és azokat a döntésben érintettek megismerhetik

•         nyilatkozata arról, hogy a pályázat nyílt ülésen való tárgyalásához hozzájárul vagy zárt ülés tartását kéri

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. március 22.

A pályázatok benyújtásának módja:

•         Postai úton, a pályázatnak a Mikepércs Községi Önkormányzat Képvielő-testülete címére történő megküldésével (4271 Mikepércs, Kossuth utca 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 896/2022 , valamint a beosztás megnevezését: Intézményvezető.

•         Elektronikus úton Mikepércs Községi Önkormányzat részére a onkormanyzat@mikepercs.hu E-mail címen keresztül
•         Személyesen: Mikepércs Községi Önkormányzat, Hajdú-Bihar megye, 4271 Mikepércs, Kossuth utca 1. .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatokról a jogszabályban meghatározott véleményezési eljárás lefolytatását követően Mikepércs Községi Önkormányzat Képviselő-testülete dönt. A Képviselő-testület a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.

A pályázat elbírálásának határideje: 2022. május 20.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

•         Mikepércs Községi Önkormányzat honlapja - 2022. február 21.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2022. február 21.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a munkáltató által a BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.