Épül Mikepércs kemencéje
2019 07.15

Épül Mikepércs kemencéje

Új közösségi terünk színfoltjának kialakítása kezdődött el a napokban. A település központjában lévő "kemencés pajtában" kezdetét vette a kemence építése. A tér otthonosabbá válása elindult, ami rendezvényeink szerves részévé is válik majd.

Tájékoztatás áramszünetről - Július 9.
2019 07.05

Tájékoztatás áramszünetről - Július 9.

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. tájékoztatása alapján áramszünet várható.
Az alábbi tájékoztatásokat küldték meg részünkre:

Egyenlő Bánásmód Hatóság júliusi ügyfélfogadása
2019 07.01

Egyenlő Bánásmód Hatóság júliusi ügyfélfogadása

Forduljon az Egyenlő Bánásmód Hatóság Hajdú-Bihar megyei ügyfélszolgálatához, ha neme, életkora, bőrszíne vagy nemzetisége, vagyoni helyzete, egészségi állapota, szexuális irányultsága, nemi identitása, faji hovatartozása vallási, vagy világnézeti meggyőződése, politikai vagy más véleménye, anyanyelve, fogyatékossága, családi állapota, anyasága vagy apasága, vag

Mikepércsen is elkezdődött a diákmunka
2019 07.01

Mikepércsen is elkezdődött a diákmunka

Az Önkormányzat által szervezett nyári diákmunka a mai napon vette kezdetét. A szorgos diákok vállalták, hogy munkával töltik a nyaruk egy részét.

Jó munkát kívánunk nekik!

ÁRAMSZÜNET ÉRTESÍTŐK
2019 06.30

ÁRAMSZÜNET ÉRTESÍTŐK

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. tájékoztatása alapján áramszünet várható.
Az alábbi tájékoztatásokat küldték meg részünkre:

Hétfőn indul a nyári táborunk
2019 06.28

Hétfőn indul a nyári táborunk

Elkezdődött a nyár, elindul ismét az Önkormányzati tábor. A három héten át tartó táborhoz még a következő hetekre van lehetőség jelentkezni.

A táborba 6-11 éves korig várjuk a gyermekeket, akik számára színes és változatos programokkal készülünk.
A részvételi díj 6500-Ft/ fő/ hét, ami tartalmazza a programokhoz kapcsolódó összes költség