Több, mint 150 fő számára érkezett adomány
2019 12.10

Több, mint 150 fő számára érkezett adomány

Karácsony közeledtével ismét gondolt településünkre az Ételt az Életért Alapítvány. Önkénteseik 53 csomagot osztottak ki, amivel 154 fő jutott tartós élelmiszerekhez, gyümölcsökhöz, szaloncukorhoz. A gyermekes családok számára édességgel, gabonapehellyel is készültek.
Az idei évben több alkalommal is részesült településünk az egyesült adományaiból. K&oum

Megérkezett Mikepércs karácsonyfája a Főtérre
2019 12.04

Megérkezett Mikepércs karácsonyfája a Főtérre

Megérkezett Mikepércs karácsonyfája a Főtérre. Köszönjük a felajánlást Fiàk Józsefnènek.
Hamarosan ünnepi díszbe öltöztetjük.

Ünnepi készülődés a Kenézy Kórházban
2019 12.02

Ünnepi készülődés a Kenézy Kórházban

Önkormányzatunk részéről szaloncukorral, kosárkákkal és egy adventi koszorúval járultunk hozzá a Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórház betegei számára az ünnepek szebbé tételéhez. Irinyi Beáta, a szociális csoport vezetője örömmel fogadta idén is a felajánlásunkat és boldogan mesélt arról, hogy mennyire örülnek a betegek a szaloncukornak Mikulás napján.

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!
2019 11.30

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Tekintse meg adventi naptárunkat!