Jótékonysági esten
2017 12.30

Jótékonysági esten

Önkormányzatunk örömmel támogatta az idei jótékonysági estjét az Ifjúságunkért Közhasznú Egyesületnek, amelyen sok kisgyermek arcára mosolyt csalt a családias hangulatú közös kakaózás, sütizés és a karácsonyi műsor, valamint az ajándékok.Köszönjük az adományozók és az önkéntesek munkáját!További fotók megtekinthetőek a galériában.

Tájékoztatás
2017 12.21

Tájékoztatás

Kedves Mikepércsi Polgárok! Tájékoztatom Önöket, hogy a Polgármesteri Hivatal 2017. december 22-től 2018. január 2-ig zárva tart. Az első ügyfélfogadási nap 2018. január 3. Megértésüket köszönjük! Mikepércs, 2017. december 21. dr. Vántus Tamás s.k. jegyző

A Betlehemi Láng megérkezett Mikepércsre
2017 12.19

A Betlehemi Láng megérkezett Mikepércsre

Átadtuk a Betlehemi Lángot intézményeinknek, hogy a szeretet fénye mindenhol ott legyen.

Meghívó Mikepércs Községi Önkormányzat képviselő-testületének közmeghallgatással egybekötött képviselő-testületi ülésére
2017 12.18

MEGHÍVÓ Tisztelettel meghívom a település polgárait a Mikepércs Községi Önkormányzat képviselő-testületének 2017. december 22-én, 08:30 órakor tartandó, közmeghallgatással egybekötött képviselő-testületi ülésére Helyszín: Művelődési Ház nagyterme (4271 Mikepércs, Kossuth u. 1/a.) Napirend: 1.) Településarculati kézikönyv és településképi rendelet elfogadása 2.) Egyebek A közmeghallgatás nyilvános, bátorítok mindenkit, hogy minél többen vegyenek részt rajta! Mikepércs, 2017. december 18.

Betlehemi Láng ünnepélyes átadása
2017 12.18

Betlehemi Láng ünnepélyes átadása

Betlehemben a Születés Templomában került meggyújtásra a Betlehemi Láng, melyet az idén is ünnepélyes keretek között Gödöllőn vettünk át.

Részt veszünk a Dorkász Kék vödör tartósélelmiszer gyűjtésben
2017 12.15

Részt veszünk a Dorkász Kék vödör tartósélelmiszer gyűjtésben

A Dorkász Szolgálat idén is szeretné reménnyel és szeretettel megtölteni a rászoruló családok ünnepét. A nagy sikerű Kék Vödör tartósélelmiszer gyűjtéssel Ön is hozzájárulhat, hogy mindenkinek legyen mit tenni a karácsonyi asztalra. Kérjük, Ön is csatlakozzon, hogy segíthessünk minél több embernek. Amit a vödrökbe várunk: - olaj - konzerv - rizs - édesség - instant ételek - fűszerek, leveskocka - száraztészta - cukor Mikepércsen az alábbi gyűjtőpontokon van lehetősége csatlakozni a