Ünnepi megemlékezés 1956 őszéről

Ünnepi megemlékezés 1956 őszéről

Találkozzunk október 23-án, 10 órakor Mikepércsen, a Wass Albert Kultúrházban!

Polgármesteri tájékoztatás

Polgármesteri tájékoztatás

Kedves Szülők!

Tájékoztatom a Hunyadi János Általános Iskolába járó gyerekek szüleit, hogy október 19-én péntek délután megkezdődnek az étkező és konyha épület belső felújítási munkái.
Mivel a munka zavartalan elvégzéséhez szükséges a belső terek kiürítése a gyermekek étkeztetése október 24-től az alábbi helyiségekben lesz biztosítva:
- Az Óvoda utcai épületbe járó alsós gyermekek és a menzás felsősök a Kató Iskola nagytermében,
- A Nagyváradi utcai épületbe járó alsósok az osztálytermeikben tudnak majd étkezni.
Az ebédet a konyha dolgozói mindkét helyen- a már megszo

Újra állampolgársági eskütétel Mikepércsen

Újra állampolgársági eskütétel Mikepércsen

Mikepércs község polgármestere előtt tett állampolgársági eskütétellel lett immár hivatalosan is magyar állampolgár egyik nemzettársunk október 10-én.

A Megyei Területrendezési Terv 2019 végére várható

A Megyei Területrendezési Terv 2019 végére várható

A Hajdú-Bihar Megyei Közgyűlés első őszi ülését tartották a debreceni Megyeháza Árpád termében szeptember 28-án. A megyei önkormányzat közgyűlése által alapított kitüntető díjak kapcsán Pajna Zoltán, a Hajdú-Bihar Megyei Közgyűlés elnöke elmondta, korábban jóval több díjazott volt, így szeretnének ismét valamennyivel növelni az elismertek körén – hiszen jó páran vannak, akik megérdemlik, hogy jutalmazzák munkásságukat a megyében. A szóbeli előterjesztést el is fogadta a közgyűlés erről, s később, zárt ülésen döntöttek a 2018-as Megyenapon (november 22-ike hivatalosan min

Meghívó nyílt napra

Meghívó nyílt napra

Tisztelt Érdeklődők!

Létavértes Határrendészeti Kirendeltség NYÍLT NAPOT rendez, melyre tisztelettel meghívja Önt. A rendezvény célja a határrendészeti munka, határvadász-képzés bemutatása, megismertetése.

A nyílt nap ideje:
2018. október 11. (csütörtök), 16.00 -17.00 óra között

Helyszín:
Létavértes Határrendészeti Kirendeltség
Cím:
4283 Létavértes, Baross u. 9. szám

Szülinapoztak! Négy éves lett a bölcsi

Szülinapoztak! Négy éves lett a bölcsi

Már négy éve hangos a picik kacajától az épület. Pedig mintha még csak tegnap nyitotta volna meg kapuit.
Ennek megünneplésére - kicsik és nagyok - szülinapot tartottak a bölcsiben!