Megrendezésre került a VI. Csigacsináló Mikepércsen

Megrendezésre került a VI. Csigacsináló Mikepércsen

A már hagyománnyá vált csigacsináló rendezvényt szeptember 8-án rendezte meg a Mikepércsi Őszidő Egyesület.
Az eseményt Rácz Gabriella alpolgármester asszony nyitotta meg. Elmondta, hogy örömére szolgál, hogy a tagok ápolják a hagyományokat és az önkormányzat támogatásáról biztosította a klubot. Molnár Ferencné, a Hajdú-Bihar Megyei és Debreceni Nyugdíjas Szövetség elnök asszonya méltatta a hasonló rendezvények fontosságát és mellette felhívta a figyelmet arra a tényre, hogy minden szép korúra pozitív hatással van a társasági élet. Köszöntöttem a meghívott vendégeket, baráti klubokat.

Képzőművészeti Alkotókör szeptemberi foglalkozása

Képzőművészeti Alkotókör szeptemberi foglalkozása

Időpont: szeptember 29. szombat 10.00 - 12.00 óra között
Helyszín: Wass Albert Közösségi Ház (Petőfi u. 67.)
Témája: relaxációs rajz és selyem mandala festés.
A foglalkozásokat Nagy Ildikó Gabriella képzőművész tartja. Az ingyenes foglalkozásokon igény szerint lehetőség lesz egyéb technikák elsajátítására is: olaj, akril, pasztell, aquarell, grafika.

Egyenlő Bánásmód Hatóság októberi ügyfélfogadás

Egyenlő Bánásmód Hatóság októberi ügyfélfogadás

Forduljon az Egyenlő Bánásmód Hatóság Hajdú-Bihar megyei ügyfélszolgálatához, ha neme, életkora, bőrszíne vagy nemzetisége, vagyoni helyzete, egészségi állapota, szexuális irányultsága, nemi identitása, faji hovatartozása vallási, vagy világnézeti meggyőződése, politikai vagy más véleménye, anyanyelve, fogyatékossága, családi állapota, anyasága vagy apasága, vagy egyéb tulajdonsága miatt hátrányos megkülönböztetés éri! Az Egyenlő Bánásmód Hatóság feladata a diszkriminációval okozott jogsértések kivizsgálása és megszüntetése.

Mikepércsi Nyár- Falunap

Mikepércsi Nyár- Falunap

Kérjük, tekintse meg a videónkat az eseményünkről.

VI. Csigacsináló Mikepércsen
2018 09.25

VI. Csigacsináló Mikepércsen

Kérjük, tekintse meg a videónkat az eseményünkről.

Szüreti nap az oviban
2018 09.22