Egyenlő Bánásmód Hatóság januári ügyfélfogadása
2019 01.07

Egyenlő Bánásmód Hatóság januári ügyfélfogadása

Forduljon az Egyenlő Bánásmód Hatóság Hajdú-Bihar megyei ügyfélszolgálatához, ha neme, életkora, bőrszíne vagy nemzetisége, vagyoni helyzete, egészségi állapota, szexuális irányultsága, nemi identitása, faji hovatartozása vallási, vagy világnézeti meggyőződése, politikai vagy más véleménye, anyanyelve, fogyatékossága, családi állapota, anyasága vagy apasá

Tájékoztatás a karácsonyfák begyűjtéséről
2019 01.07

Tájékoztatás a karácsonyfák begyűjtéséről

A Debreceni Hulladék Közszolgáltató Nonprofit Kft. ma érkezett tájékoztatója a karácsonyfák begyűjtéséről.

Szilveszter a Főtéren
2018 12.27

Szilveszter a Főtéren

Éjfélkor találkozzunk a főtéren. Köszöntsük együtt a 2019-es újévet.

Figyelem! Változás a szemétszállítás időpontjában!
2018 12.27

Figyelem! Változás a szemétszállítás időpontjában!

Tájékoztatjuk a lakosságot a Debreceni Hulladék Közszolgáltató Nonprofit Kft. ma érkezett közleménye alapján, hogy a 2019. január 1-ei ünnepnap miatt az aznapi, azaz keddi hulladékszállítás áthelyezésre kerül. A begyűjtés napja 2018. december 29-e, szombat.

Kérjük Önöket, hogy ahol a hulladékszállítás napja keddre esne a kukákat a megadott szombati napon szívesk

Köszönjük a felajánlásokat a Kék vödör akcióhoz
2018 12.23

Köszönjük a felajánlásokat a Kék vödör akcióhoz

Boldogan gyűjtöttük be a vödröket és a dobozokat az intézményekből és a gyűjtésben részt vevő üzletekből.

A támogatásoknak köszönhetően sok család számára tudtunk közösen segíteni.

Megérkezett Mikepércsre a betlehemi láng
2018 12.23

Megérkezett Mikepércsre a betlehemi láng

Ebben az évben is Dr. Gémesi Györgytől, Gödöllő polgármesterétől vettük át a Betlehemből érkező lángot. Hagyományainkhoz hűen Mikepércs polgármestere, Tímár Zoltán - az idén a bölcsődében megrendezett karácsonyi ünnepségen - adta át az intézményvezetőknek a lángot, azzal a céllal, hogy az minél több Mikepércsi Polgárnak tegye meghittebbé a karácsonyát.

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!