Sport nap a bölcsiben
2018 12.03

Sport nap a bölcsiben

Sport napot tartottak a Mikepércsi Napsugár Bölcsődében. Izgalmas programokkal és egészséges ételekkel vártak kicsiket és nagyokat a bölcsőde dolgozói. Az eseményre Tímár Zoltán polgármester úr is ellátogatott.

Tájékoztató a Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadásáról - 12. 01.
2018 12.01

Tájékoztató a Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadásáról - 12. 01.

Kedves Mikepércsi Polgárok!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadási ideje 2018. december 1-én (szombaton) 8-12 óráig tart.

A hivatal 12 óra után zárva lesz.

Megértésüket köszönjük!

Mikepércs, 2018. november 30.
dr. Vántus Tamás
jegyző

Kék Vödör 3000
2018 11.20

Kék Vödör 3000

Szerencsések vagyunk, hogy idén is részt vehetünk a Dorkász Szolgálat Kék Vödör tartós élelmiszer gyűjtésében. A kampányindító rendezvénnyel kezdetét vette az idei gyűjtés a rászorulók számára. A céljuk 10000 rászoruló részére megtölteni 3000 darab kék vödröt.

Hamarosan jelentkezünk a településünkön zajló gyűjtés részleteivel.

Rákóczi-emlékfák településeinek V. országos találkozója Balatonakarattyán
2018 11.20

Rákóczi-emlékfák településeinek V. országos találkozója Balatonakarattyán

Balatonakarattyán, november 10-én újabb Rákóczi emlékfát ültetett a településünk delegációja.
Köszönjük a meghívást Matolcsy Gyöngyi polgármester asszonynak.

Közösen egy nemes célért
2018 11.19

Közösen egy nemes célért

Hálásan köszönjük, hogy együtt vehettünk részt a mikepércsi Fekete családdal (Fekete Major Kft.) a Magyarok Kenyere Program idei megmozdulásában.
Az önkormányzatunk részére felajánlott búzával csatlakoztunk a programhoz, amely során a magyar gyermekeket segítő szervezeteket támogatnak hazánkban és a határainkon túl is. A búza egy részét liszt, a másik részét kenyér formájában juttatják el számukra.

Tájékoztatás a Derecskei Járási Hivatal ügyfélfogadási idejének változásáról- November 19.
2018 11.17

A Derecskei Járási Hivatal Kormányablak ügyfélfogadása 2018. november 19-én Mikepércs községben szünetel.

Mikepércs főtér élőkép