Tájékoztatás hőségriasztás kapcsán
2018 08.08

Tájékoztatás hőségriasztás kapcsán

Tisztelt Mikepércsi Polgárok!

A Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal Balmazújvárosi Járási Hivatala Népegészségügyi Osztálya által megküldött tájékoztatás kapcsán tájékoztatom a lakosságot, hogy az Emberi Erőforrások Minisztériuma, országos tisztifőorvosi feladatok ellátására jogosult főosztályvezetője

2018. augusztus 8-án (szerda) 00:00 órától
2018. augusztus 10-án (péntek) 24:00 óráig
II. fokú hőségriasztást adott ki.

A hőség fokozottan megviseli a szervezetünket, így fokozott elővigyázatossággal kell lennünk a kánikula idején. A mellékelt tájékoztatóban hasz

MAGYAROK KENYERE PROGRAM - Böjte Csaba üzenete
2018 08.08

MAGYAROK KENYERE PROGRAM - Böjte Csaba üzenete

MAGYAROK KENYERE PROGRAM
Böjte Csaba üzenete
Mikepércs Önkormányzata is csatlakozott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara programjához, így lehetőségünk nyílt támogatni a határon innen és a határon túl élő, rászoruló magyar gyermekeket segítő szervezeteket. A program során a Kárpát-medence magyar lakta területein élők nemzeti összefogással gyűjtenek búzát. Aminek egy részéből liszt, a másik részéből pedig kenyér készül.
Örömmel csatlakoztunk a kezdeményezéshez!

Köszönetet mondunk a mikepércsi Fekete családnak (Fekete Major Kft.) a felajánlott búzáért!

Böjte Csaba üzen

Készülődünk a Falunapra - Rácz Gergő üzenete

Készülődünk a Falunapra - Rácz Gergő üzenete

Kedves Mikepércsiek!

Mi már készülünk, hogy a Falunappal kezdetét vegye az idei Mikepércsi Nyár. Rácz Gergő is üzent nektek. KATT IDE!

Mikepércsi Nyár 2018

Mikepércsi Nyár 2018

Nyári rendezvénysorozatunk.

POLGÁRMESTERI KÖZLEMÉNY

POLGÁRMESTERI KÖZLEMÉNY

Kedves Mikepércsi Polgárok!

Azonnali tájékoztatást kértem a vízszünet miatt!
A tegnap esti áramszünet következtében a Debreceni Vízmű munkatársai hibaelhárítást végeznek! Tájékoztatásuk alapján időszakos vízszünetek várhatóak a délelőtt folyamán az elvégzendő munkálatok miatt.

Megértésüket és türelmüket köszönjük.

Rendkívüli áramkimaradás oka
2018 08.06

Rendkívüli áramkimaradás oka

Tisztelt Mikepércsi Polgárok!
Az E.ON áramhálózatában tapasztalt áramkimaradás oka a Varjas - Várkonyi Anikó utca sarkánál lévő villanyoszlopra rászálló gólyát ért sajnálatos áramütés. Önkormányzatunk bejelentette a hibát a szolgáltató felé, akik a hiba rövid határidőn belüli elhárítását ígérték. Már meg is érkeztek a helyszínre a munkatársaik. Várhatóan egy - két órán belül újra lesz áram.
Bízunk a hiba gyors kiküszöbölésében.